Rühmad

Algajad

Algajad

See grupp on inimestele kes armus flamencotantsu ja soovib sellest tantsust rohkem teada saada. Neile kes alustavad flamencotantsuga. Ainult üks tund paneb teid tundma kogu emotsioonide olemust ja läbielamist. Liigutuste kaudu maandama stressi ja saama uut energiat. Flamencotantsu unikaalsus peitub selles, et olenemata vanusest võivad seda tantsida nii naised kui ka mehed ning ta toob naistes välja naiselikkuse ja meestes mehelikkuse. Meil stuudios võite saada nii flamencotantsu algteadmised kui ka profesionaalse tantsutehnika. Unustage igapäevamured ja avastage tants,mis maandab stressi, parandab rütmitaju ja rühti. Soovime teile huvitavat ja hästi veedetud aega meie stuudios!

loe veel
Edasijõudnud

Edasijõudnud

Need rühmad on mõeldud neile kes on eelnevalt flamencoga tegelenud. Rühmi saab valida vastavalt sellele kui kaua tantsija on flamencoga tegelenud. Aasta, kaks jne. Flamenco tunnid annavad kordumatu graatsia ,hea rühi, parandavad rütmitaju ja kordinatsiooni.

loe veel
Esinemisrühm

Esinemisrühm

Claudia Ševtšenko kontserttrupi artistid pakuvad teile särava ja unustamatu elamuse. Teile esinevad parimad flamencotantsijad kellel on pikaajaline esinemise kogemus nii kontserditel (ka koos hispaania flamencoartistidega), üritustel kui ka teatrietendustes. Trupil on kvaliteetne ja autentne programm, eksklusiivsed koreograafiad nii Hispaania parimatelt flamencoartistidelt kui ka Claudia Ševtšenkolt endalt. Stiilsed kostüümid ja hea muusika. Meid saab esinema kutsuda erinevatele sündmustele. Info: +372 50 77 009.

loe veel
Tehnikakursus

Tehnikakursus

On mõeldud täiendavaks kursuseks flamencotantsule, et paremini ja kiiremini omandada tantsu aluseid. Tunnis õpitakse kehahoiakut, kätetööd, pöördeid, erinevaid flamencotantsu rütme ja kuidas käsitleda flamencotantsu aksessuaare – lehvikut, kastanjette, salli jne. Tehnika on tantsu “vundament”, millele ehitatakse kogu tants.

loe veel
Veronika Denikina

Need on tunnid kus tantsib süda. Suurepärane stuudio, soe atmosfäär. Armastan Flamencot!

Veronika Denikina
Anastassia Bõlõna

Stuudio on hubane ja sõbralik. Claudia võlub oma säravate silmade ja armastusega tantsu ning õpetamisse.

 

Anastassia Bõlõna
Natalja Malõševa

Claudia on suurepärane õpetaja. Range aga paelub oma armastusega tantsu. Suur tänu kõige eest.

Natalja Malõševa